آیا گلکسی اس 5 ضد آب است!؟

چند روز پیش یه گوشی گلکسی اس 5 با گارانتی همراه سرویس خوارمیانه خریدم. توی تست اولیه 10 دقیقه ای همه چیز سالم بود و به درستی کار می کرد. بعد از سه روز که گوشی رو هدیه دادم  و روشنش کردم برای اینکه اثبات کنم گوشی خیلی خوبی هست و ضد اب است و مشکلی براش پیش نمیاد همون لحظه که داشتم کادو می دادم  توی یه لیوان آب انداختمش وقتی در اوردمش و روشنش کردم با صفحه دانلودینگ مواجه شدم و بعد مجبور شدم باتری رو در بیارم تا ریست بشه گوشی. وقتی باتری رو در اوردم دیدم پشت باتری کلی اب هستش با دستمال کاغذی خشکش کردم و باتری رو گذاشتم اینبار با پیغام دانگریدینگ مواجه شدم و یه گزینه بود که  نوشته بود ریبوت اونو زدم و بعد از اون دیگه گوشی روشن نشد.

در تاریخ 9/5/93  ساعت 8.20با همراه سرویس خوارمیانه 021-84030  تماس گرفتم  تا ساعت 9 با پیغام لطفا منتظر بمانید مواجه شدم و دیگه خیلی خسته کننده شده بود و قطع کردم و دیگه از جواب گرفتن تلفنی نا امید شدم و به بازار موبایل ایران برای تحویل گوشی برای گارانتی به همراه سرویس خاورمیانه مراجعه کردم بعد از نشون دادن گوشی مسئول بخش گفت که گوشی شما  به دلیل اب رفتگی از گارانتی خارج شده و شامل گارانتی نمی باشد. در خواست کردم که با مسئول بالاتر صحبت کنم و مشکلم رو تشریح کنم. 

توضیح دادم مشکل گوشیم رو ولی مدیر بخش می گفت که طبق قوانین سامسونگ گوشی شما به دلیل اینکه اب داخلش رفته از گارانتی خارج شده این درحالی هست که چون می دونستم که درب گوشی باید محکم بسته بشه به همین دلیل قبل انداختن داخل اب به دقت نگاه کردم که دربش کاملا محکم بسته شده باشه و بعد داخل اب انداختم.

برایم خیلی جالبه که وقتی به مدیر بخش می گفتم که چرا اینهمه تبلیغ ضد اب بودن رو می کنید  و چرا توی همین پاساژ علائدین یه شیشه اکواریوم گذاشتید و گوشی رو توی اب انداختید و همه جا تبلیغ این گوشی رو می کنید می گویند همیشه در رسانه ها بیش از حد اندازه بعضی قابلیت ها بزرگ نمایش داده می شود.

واقعا برای سامسونگ متاسفم واقعا با این گارانتی که می خواهن همش از سر خودشون باز کنن واقعا نمی دونم چی بگم :(

حداقل انتظاری که به عنوان مشتری که ده ها گوشی سامسونگ خریده ام این هست که تبلیغات دروغین نداشته باشید و اینطوری مشتری رو با تبلیغات غیر واقعی فریب ندهید. از بس که در سایت ها ، تبلیغات تلویزیونی و فروشگاه های شما از تبلیغ ضد اب بودن این گوشی و انداختن توی اب دیده می شه ادم رو وسوسه می کنه که گوشی رو برای معرفی به دیگران و اینکه از ایفون خیلی بهتره و ضد ابه داخل اب بندازه.

دسته بندی ها: 

دیدگاه‌ها

فقظ میتونم بگم زرشک :|

همیشه همینطور بوده و ساسونگ به لطف تبلیغات دروغینش محصولش رو فروخته

اینکه سامسونگ روغ میگه کاملا اشتباه چون من 2 ماه این گوشیو دارم و چند بار تو اکواریومم امتحانش کردم و فیلم برداری کردم البته شرایط ضد اب بودنش نوشته شده تو جعبش شاید شما خوب دقت نکردی ولی گوشی من تاحالا چیزیش نشده و همیشه هم با اب درارتباطه پس ضد ابه.

من همین مشکلو با SONY Z1 داشتم انداختمش تو پارچ آب از درب سیم کارتش آب رفت داخلش هیچکسم جوابگو نبود :((

ممکنه گوشی شما مشکل داشته باشه. من خودم s5 دارم هر چند وقت یه بار با اب میشورمش آخ نگفته میخوان سامسونگو خراب کنن همه برن glx بخرن

گوشی من هم s5 یه بار اب خورد. اوایل لمسش قاطسی کرده بود الان باتریش خیلی زود خالی میشه واقعا پشیمونم از اینکه اینهمه پول این گوشی رو دادم و گول تبلیغات رو خوردم الان نمیدونم گارانتی شامل باتریش میشه که عوضش کنم با نه خداکنه حداقل این یه موردشون که میگن 1 سال گارانتی تعویض باتری دارن دروغ نباشه

اقا اینا نمیگن که واقعا ضد ابه میگن وقتی اب خورد میشه درستشون کرد مثلا من در حال ابیاری باغ گوشی افتاد تو اب من هم دیدم چیزیش نشد و بعد بردم گذاشتم توبرنج بعد بردم با تینل جرمشو گرفتن

من اس فایو خریدم انداختمش تو آب واقعاضدآبه باید قبول کنیم سامسونگ تکه تو گوشیها

سلام.گوشی اس5 خودم رو چندین بار با آب شستم ی بارهم توی آکواریوم فیلمبرداری کردم.الان هم باهمین گوشی این متن رو نوشتم

سلام شاید اون گوشی که داریو تو اب انداختیش تقلبی بوده چون مال من هم خراب نشده

افزودن نظر جدید