جشنواره وب ایران

شخصا به این اعتقاد دارم که تشکیل چنین همایش هایی بسیار مفید هست. از آشنایی مدیران سایت ها با یکدیگر و ایجاد انگیزه بین طراحان وب که بتونند کارهایشان را در سطح بین المللی به عرضه نمایش درآورند و ... به جامعه مجازی ایران کمک بسیار شایانی خواهد کرد. اما متاسفانه در چند سال اخیر و از سوی نهاد های مختلف چنین جشنواره هایی تشکیل شده است از نهادهای دولتی گرفته تا بانک ها و ... که متاسفانه هرکدام دارای مشکلاتی هستند. امسال وقتی تبلیغات جشنواره وب ایران را دیدم از همون ابتدا اون رو جدی گرفتم و وقتی دیدم این جشنواره به کنسرسیوم وب جهانی (W3C) و از طرف آنها حمایت می شود بسیار خوشحال شدم. سایت شبکه العالم رو هم در این جشنواره شرکت دادم .دوست داشتم سایت های دیگری رو هم که طراحی کردم رو شرکت بدهم اما با توجه به اینکه نمی توانم هیچ گونه اسمی از طراحی اونها ببرم نتوانستم انها را شرکت بدهم. با اینکه اعتقاد داشتم و دارم العالم بهترین سایتی ای هست که تا به حال انجام داده ام اما انصافا سایت های دیگه ای که هم طراحی کرده ام دست کمی از العالم ندارند ولی چون بیشتر وقتم رو در العالم هستم خوب مصلما توی العالم اشکالات کمتری نسبت به کارهای دیگرم هست.

العالم رو در جشنواره وب ایران شرکت کرده است و در بخش تلویزیون کاندید شده است به همراه یک سایت دیگر . اگرچه شخصا اعتقاد دارم رقابتی در این زمینه نبوده و رقبای سرسختی سایت العالم نداشته اما اعتقاد دارم در بین تمامی سایت های شبکه های تلویزونی ایران سایت العالم اولین و بهترین هست. ای کاش سایت های دیگر هم شرکت می کردند و در یک آزمون سخت ،سایت العالم به عنوان نامزد دریافت جایزه انتخاب می شد.

به سایت العالم در جشنواره وب ایران رای بدهید

جشنواره وب ایران را در زمینه جذب و تلاش برای شناساندن این جشنواره به مخاطبان واقعا تحسین برانگیز هست و با کنفرانسی که برگزار می کنند جذابیتش چندین برابر شده است. امیدوارم در سال آینده سایت های بزرگ ایران در این جشنواره باشند.من به نوبه خودم از همه دست اندرکاران این جشنواره تشکر می کنم به خاطر همه تلاشها و زحماتی که کشیده اند.

امیدوارم در سال آینده با یک سایت حرفه ای تر در این جشنواره وب ایران شرکت کنم

 

دیدگاه‌ها

ایشالا که همیشه موفق باشی شما که رقیب نداری :)

سلام ، برای نمایش اخبار صفحه اصلی از ویوز استفاده کردین؟ من می خواهم اخبار رو مثل شما به این صورت که خبر اول تصویر داشته باشه و برای بقیه هم فقط عنوان رو نمایش بدم. شما چطور این کار رو انجام دادین؟

سلام . در تایتل وب سایت شبکه العالم در زبان فارسی متن " شبکه خبري العلام " دیده میشه که به نظرم حرفه ای تر این هست که واژه ی خبري در زبان و رسم الخط فارسی به صورت "خبری" یعنی با حرف "ی" به جای "ي" نوشته بشه .کار در کل بسیار جالب و گیرا هست. در قسمت آخرین خبرها ، به نظرم حرفه ای تر این هست که به جای اسکرول از یک تصویر فلش رو به پایین در وسط انتهای بلوک استفاده بشه . سپاسگزارم ، همیشه پیروز باشید

شوخی می کنی! همه می دونن که این به اصطلاح جشنواره مال این پسره هست که همه جا نوشته آرزوش اینه که بشه مافیای وب ایران!! و هر بار 90 درصد برنده ها دوستاشن! الان تعداد زیادی از فعالان وب معترض شدن که این آقا باید لفظ ایران رو از انتهای اسم جشنواره اش برداره.

افزودن نظر جدید