افزودن نظر جدید

وقتی با هویت واقعی می نویسی

وقتی با هویت واقعی و نام و فامیل واقعی خودت در دنیای مجازی می نویسی خیلی محدود می شه همه چیز برات، محدود هستی که وقتی در سایتت مطلبی می نویسی دقت کنی فکر کنی حوصله کنی خیلی ریز بین باید باشی که چیزی ننویسی که بعد ها دچار مشکل بشه برات در دنیای مجازی وقتی حرفی می زنی خیلی ها می خونند اون مطلب رو از ایرانی گرفته و همزبانت تا کسانی که سایتت رو با برنامه های مترجم متن ترجمه می کنند و می خونند اون وقت هست که خیلی سخت می شه نوشتن سخت می شه گفتن از زندگی روزمره ات نوشتن یاداشت گذاشتن توی سایتت خیلی سخت می شه چند بار که ببینی از مطالبی که نوشتی دوستانت برداشت های خودشان رو می کنند و در مورد یک موضوع روز ها پشت سرت حرف می زنند و می شوی نقل مجالس دوستانت.
نوشتن درمورد سایت العالم و روزهای زیبایی که در انجا دارم برایم جذابه وقتی می نویسم از دقدقه هایم و می بینم که چقدر زیبا برخی از دوستان می ایند ومی خوانند و نظر می دهند دوستانی که اصلا نمی شناسمشان برایم جذاب هست زیبا تر از ان چیزی که فکرش را می کردم.
این روز ها ، روز های پر استرسی هست همه چیز با هم از دانشگاه گرفته تا ... همه با هم دست به هم دادند که روز های پراز استرس داشته باشم.
سایتی رو در دست کار دارم و بر روی ان کار می کنم سایتی که حاصل یک تلاش دسته جمعی هست یک کار گروهی خوب. این سایت بازدید بسیار بالایی نداره اما با توجه یه اسم این وزارت خونه از جمله سایت های مهمی در کشور هست که همیشه مورد حمله از طرف داخل و خارج کشور هست که همین چند وقت پیش به خاطر برخی مسائل هک شده بود و باعث شد این سایت هم مثل سایت العالم زودتر از موعد بر روی شبکه جهانی اینترنت اپلود شود.

دسته بندی ها: