من در سرزمین وحی 4

چقدر دقایق زود گذشتن انگار نه انگار دو هفته در مدینه و مکه بودم انگاری همش برام یه خواب بودش انگاری یه خواب قشنگ بود برام. آدمی نمی تونه وصف اون روز ها رو ،یاد و خاطره اون روز ها رو از ذهن خودش بیرون کنه و نمی شه توصیفش کرد. یه بد بیاری بزرگ برام پیش اومد حدود 2500 تا عکس توی این سفر انداخته بودم که نمی دانم چرا ): اما هرچی عکس انداختم پرید، یعنی مموری کارتم یک باره هنگ کرد و با پیغام memory card error card locked! بر خورد کردم و الان وقتی مموری کارت رو داخل رم ریدر می گذارم یا داخل دوربین اصلا نمی شه بازش کرد، درایو مموری رو و سیستم هنگ می کنه. اما دارم تلاش می کنم ببینم می تونم برگردونم اطلاعات رم رو . دعا کنید که برگرده اطلاعات .اگر برگرده عکس های با کیفیت 8 مگا پیکسل و hdr که گرفته بودم رو حتما می گذارم برای دنلود. خوشبختانه دوستان هم کاروانیم عکس های خوبی انداخته بودن و من هم سعی می کنم هر روز یه قسمتی از اون ها رو بگذارم. از همینجا از همه دوستان تشکر می کنم که لطف کردن و این عکس ها رو در اختیار بنده گذاشتن. فرودگاه بین المللی مهرآباد ساعت 23:40 هواپیما تهران را به مقصد جده ترک می کند. و در ساعت 2:30 بامداد به وقت تهران در فرودگاه جده فرود می آید.

هواپیمای ایران ایر تور وضعیت خیلی بدی داشت صندلی هایش

 

در فرودگاه جده حدود 30 دقیقه انتظار کشیدیم تا به سمت قسمت انگشت نگاری فرودگاه برویم.

رفتار بسیار بد سعودی ها در فرودگاه وانگشت نگاری . چهره نگاری از کار هایی بود که به صورت رندم از دانشجویان انجام می شد تقریبا از هر 3 نفر 2 نفر را انگشت نگاری می کردند.

انگشتنگاری و چهره نگاری از دانشجویان برای سفر به مکه و مدینه هم جای تعجب داشت برای همه ما

فرودگاه جده و معماری خاصش در نوع خود زیبا بود

ساعت عربستان 1.30 دقیقه با ایران تفاوت داشت و ما می بایست ساعت های خود را به عقب برگردانیم یعنی +2 ساعت از وقت گرینویچ جلوتر.

در ابتدای ورودی شهر مدینه تابلویی زده شده بود با متن مسلمین فقط.

 

انشاالله بقیه عکس ها رو هم به زودی زود می گذارم. از دوستان خوبم که این عکس ها رو در اختیار بنده گذاشتن باز هم تشکر می کنم.

دیدگاه‌ها

سلام . اگر می شود یک دعوتنامه عکس پرینت برای من بفرستید .

خوشا به سعادتت. خدا می دونه چه قدر امسال دوست داشتم اسمم در بیاد تو قرعه کشی. اگه بدونی چه داستانی داشت ثبت نام کردنم. اما نشد. ایشالله سال های بعد.

حاجي با اين عكس للمسلمين فقط خيلي حال كردم اخه دنبالش بودم به اميد (من در سرزمين وحي 200) انشا الله بين الحرمين خدا حافظ

اقا رضا بازم سلام حاجی چجوری میتونم عکسامو بهت برسونم اخه ایمیل خیلی طول میکشه اینم میگم که بخندی (حاجی کتاب ببند) سلام اگر با شماره موبایل من تماس بگیر ادرس پستی ام رو می دم بهت تا برام پست کنی

حجكم مقبول سعيكم مشكورا

یاد باد آن روزگاران . یاد باد

افزودن نظر جدید