December 2010

 • پشتبانی

  سلام

  به شماره پشتيباني 1899 تماس مي گيرم و پيغام مي گذارم وقتي صبح ساعت 11 تماس مي گيرم ساعت 11 شب با بنده تماس مي گيرن و مي پرسند مشكلتان چيست. وقتي مشكل را بازگو مي كنم. با لحني طلب كارانه مي گويند مشكل از طرف ما نيست ما براي شما تيكت گذاشتيم مشكل را به مخابرات شهيد اشرفي اصفهاني ارجاع داديم ! و آنها در آخر مي گويند مشكل از اينجا نيست ! لطف كنيد خودتان لپ تاپ بياويد ببينيد كه ديتا داريد !!و هرچي هم مي گوييم ترافيك يا اي پي نداريم...متاسفانه يك كارشناس ايدي اس ال ندارند !به همين دليل هر وقت زنگ مي زنيم نمي توانند مشكل را بر طرف كنند !
  و وقتي مي گوييم شما وظيفه داريد اينترنت را درب منزل تحويل دهيد مي گويند يك فرم بياييد و هزينه 10 هزارتومان هم پرداخت كنيد نا كارشناس ما بيايد برايتان نصب كند. وقتي قبول ميكنم كه بياييند براي نصب متاسفانه كارشناسي كه مي ايد براي تحويل حتي اطلاعات اوليه براي اين امر را هم ندارد. حتي اطلاعات خيلي كوچك در اين زمينه را هم نمي داند و صورت مسئله را عوض مي كند.
  خود مركز ديتا 1899 هم به همين قضيه كه مركز مخابرات ها بسيار ضعيف عمل مي كنند و پشتيباني و خدمت رساني خيلي بدي دارند وافق هستند و وقتي سوال مي پرسم من صبح تماس گرفتم براي دريافت خدمات پشتيباني شما يك روز بعد با بنده تماس مي گيريد؟ مي گويند درخواست ها بسيار زياد هست و ما داريم تماس ميگيريم اما الان نوبت شما شده هست.
  من يك دانشجوي رشته كامپيوتر هستم و سال سوم نرم افزار. خيلي از كارهام و تحقيقات را با اينترنت انجام مي دهم و با استفاده از اينترنت و طراحي صفحات وب در آمد دارم. در اين 3 هفته اي كه اينترنت بنده قطع هست كلي خسارت ديده ام. اول از همه مجبورم با استفاده از اينترنت دايل اپ وصل شوم و يا با استفاده از جي پي ار اس ايرانسل و اين براي بنده خيلي هزينه دارد. اين ها به غير از زمان و وقتي هست كه بنده براي رفت و امد و تماس تلفني با مركز مخابرات داشته ام و اين ها در حالي هست كه بنده كارمند هم هستم و مجبورم براي اين رفت و امد ها مرخصي بگيرم و در ضمن براي هروز قطع بودن هم براي بنده هزينه اينترنت محاسبه مي شود.
  واقعا چه كسي پاسخگو هست ؟
  مركز ديتا بنده را به واحد ام دي اف ارجاع مي دهد و ام دي اف بنده را به ديتا!!

  اميدوارم از اين راه و از پرتال شما به نتيجه برسم

 • شاید این راهش نباشه

  این روزها ذهنی اشفته دارم مخصوصا امروز دیگر به اوج خودش رسیده. نمی دانستم را حل مناسب چیست. چکار باید بکنم. این کاری که می خواهم انجام بدهم چقدر درسته ایا .... یعنی .... هزارو یکی از این علامت سوالها توی ذهنم هست که واقعا من را درمانده کرده نمی دانم چکار کنم. اونکار و انجام ندادم تا به این لحظه چون هنوز برای خودم اون علامت سوال ها را حل نکردم ولی این رو مطمئن هستم که روزی می رسد که از این که این کارو انجام ندادم پشیمان می شوم. نمی دانم چرا اما هیچ کسی هم انگاری راضی نیست کاری بکند شاید صلاح همان باشد ...که صبر کرد صبر داشته باشم می دانم یه روزی یه کسی یه جایی .... چقدر سخت هست....
 • طاووس بهشت وب سایتی که دوستش دارم

  اگر یه روزی بهم بگن بهترین سایتی را که طراحی کردی را نام ببر به جد وبا اطمینان نام سایت tavoosebehesht.com را به زبان خواهم اورد. این سایت بوسیله سیستم مدیریت محتوای جوملا طراحی و پیاده سازی شده و متعلق به کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) شهرستان آران بیدگل می باشد. طرح اولیه این سایت را یکی از دوستان طراحی کردند و بنده طرح اولیه را به ساختار html & css تبدیل کردم و سپس انرا به قالب جوملا تبدیل کردم. همیشه دوست دارم سایت هایی را طراحی کنم که کارفرما بداند از سایت خود چی می خواهد این سایت هم از همان دسته سایت ها می باشد. که کارفرمای ان دقیقا می دانست چه چیزی از سایت می خواهد.

   

  طاووس بهشت

  دسته بندی ها: