November 2008

 • میز لپ تاپ

  یه یک سالی و اندی  هست که لپ تاپ خریدم از اون روز اول دنبال یک میز بودم براش، همه چیز رو امتحان کردم از میز تحریر نشسته گرفته تا ... اما نمی شه که نمی شه اول از همه این که لپ تاپ داغ می کنه من نمی دونم چکار کنم ، وقتی لپ تاپ روی میز هست داغ می کنه و قتی هم  روی پا می زاری که دیگه نگو. توی وبگردی های امروزم به این برخوردم خیلی نازه ولی فقط ادم رو یاد دندانپزشکی می اندازه : دی  اگر جایی یا زمانی نمونه اش را دیدید خیلی خوشحال می شم من رو هم مطلع کنید. طراح: Manuelsaez

 • اویرا و استفاده 3 ماه رایگان

  تازه دارم می فهمم که چرا بعضی از وبلاگ هایی که می خوندم یکباره ار اوج خودشون که در طول روز کلی مطلب می گذاشتن به یکباره ماهی یکبار هم مطلب نمی نویسند. پیش خودم می گفتم که چه ادمهایی انگاری فراموش کردن یه سایت یا وبلاگی هم دارند. وقتی ادم درگیر کار می شه دیگه دست خودش نیست چه بخواد یا نخواد وقت نمی کنه حتی اگر هم بخواد نمی تونه. یادمه خیلی وقت پیش ها یه قولی داده بودم که در مورد انتی ویروس اویرا مطلبی بنویسم.خوب بالاخره تصمیم گرفتم بنویسم مطلب زیر ترجمه این فایل هست که من این پی دی اف را از سایت خود اویرا گرفتم و حالا برای شما دارم ترجمه می کنم ببخشید اگر بد ترجمه کردم.

  1- بهترین در پیدا کردن مخرب ها در زیرنموداری را می بینید که مقایسه بین 26 انتی ویروس برتر دنیا ارائه شده که نشان دهنده ریسک در پیدا کردن مخرب ها می باشد. که نشان دهنده ان است که اویرا بهنرین در پیدا کردن مخرب ها هست یعنی این که درصدی که احتمال داره پیدا نکنه انتی ویروس ان ویروس یا مخرب را نشان می دهد. این تست در سال 2007 گرفته شده است.

  2-قابل اطمینان بودن کشفیات امتیاز خوب در پیدا کردن مخرب های سیستمی این تضمین را می دهد که تکنولوژی بکار رفته در انتی ویروس اویرا بهترین هست. تکنولوژی AHeAD ، این تکنولوژی یک ابتکار یا یک اختراع می توان گفت هست که یک سپر دفاعی خیلی قوی هست در مقابل تهدیدات. این تکنولوژی به شما کمک می کند که بر حسب نیاز خود چندین سطح امنیتی را در سیستم خود داشته باشید . نمودار زیر تحلیلی بین چندین انتی ویروس در مورد قابل اطمینان بودن به کشفیات را نشان می دهد.

  3-مصرف کم از حافظه سیستم یکی از مزیت های مهم یک انتی ویروس خوب این هست که دیتا بیس کاملی داشته باشه در کل می توان گفت که یک انتی ویروس خوب وابسته هست به دیتا بیس اطلاعات رفتاری از مخرب ها در تشخیص انها. اما مشکل اساس در استفاده و الگوریتم بکار رفته در ارتباط با این پایگاه داده است که باعث می شود که مقدار زیادی از حافظه سیستم را مورد استفاده قرار بدهد. اویرا در بین تمامی انتی ویروس ها موجود سریعترین موتور جست و جو ر دارا می باشد ان هم فقط به خاطر استفاده از الگوریتم متفاوت با دیگر رقیبان خودش هست که این امر باعث شده سرعت اسکن کردن سیستم و پیدا کردن مخرب ها را در کمترین زمان ممکن و با دقتی بالا انجام دهد.

  4- بالا ترین امنیت بروز رسانی خوب و استفاده از تکنولوژی Avira AntiVir AHeAD در سیستم اویرا و استفاده از سطح بالای امنیتی در اویرا امنیت بسیار بالایی را به وجود اورده است. شرکت اویرا در روز بالغ بر 50 بار سیستم دیتا بیس خود را تکمیل می کند و در روز بالا 50 باز پچ های امنیتی خود را بر روی سایت خود قرار می دهد. به دلیل کم حوصلگی و طولانی شدن این مطلب ادامه اش را در پست بعدی می نویسم یه سوپرایز دارم اونم استفاده ار این انتی ویروس قدرتمند برای مدت 3 ماه به صورت رایگان و لایسنس اویرا به نام خود شما. بر وری عکس زیر کلیک کرده و در صفحه مورد نظر اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید. بعد از تکمیل برای شما ایمیلی می اید که حاوی یک فایل هست که باید اجراش کنید و یا در قسمت اپدیت، فایل را انتخاب کنید. برای دریافت خود این انتی ویروس به این صفحه مراجعه کنید و نسخه مورد نیاز خود را دریافت کنید

  برای دریافت سریال این برنامه بر روی عکس زیر کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید