May 2008

 • انتخاب رنگ به صورت آنلاین

  خیلی وقت ها برام پیش اومده که می خواستم یک رنگ انتخاب کنم اما نمی دونستم از چه رنگی و در کجا و  چه شماره رنگی را انتخاب کنم در همین رابطه یک سایت خوب هست که به شما امکان انتخاب رنگ به صورت کاملا رایگان به شما می دهد که می تونید از اون ها در کار هایتان استفاده کنید . کار با این سایت به سادگی خوردن یک لیوان اب هست.

  پیشنهاد می کنم حتما یه بار ببینید این سایت را ، برای دیدن سایت روی عکس کلیک کنید

  www.modaser.com

  فقط کافی است شما رنگ RGB را وارد کنید. تا رنگ ها ی متضاد و هم خانواده ان رنگ را بینید

 • عجب هوای خنکیه!؟

  عیبی نداره 10 دلار پول داری دیگه قصه نداری که !!! ای کاش منم 10 دلار داشتم می رفتم یه دونه از این ها می خریدم

  - کاملا انعطاف پذیره - مصرف برقش 5 ولت هست - استفاده از پلاستیک انعطاف پذیر - بدون لرزش - عمر بالا و صدای کم - جک انعطاف پذیر

 • باتری یو اس بی

   

  اگر از اون دسته آدم هایی هستید که مصرف باتری زیادی دارید اگر اگر نمی خواهید همراه باتری شارژی خودتان یک   شارژر بزرگ هم همیشه همراه داشته باشید. حتما یک سری به سایت آمازون بزنید و این کوچولو باتری یو اس بی رو بخرید قیمتش هم تا قابله همش 20 دلار خیلی ارزونه نه!!؟؟

  خرید از آمازون

   

 • معرفی یک سایت

  css Zen Garden: بهترین در طراحی سی اس اس

  سایتی برای انها که می خواهند طرح هایی زیبایی از وب سایت هایی با ظاهری کاملا حرفه ای داشته باشندcss Zen Garden

  شما در این سایت می توانید زیبایی سی اس اس را درک کنید و لمس کنید

  پس تا دیر نشده حتما یک سری بزنید

 • استفاده از رنگ های کمدر طراحی وب

  یک قالب مشکی و با پشت زمینه سفید و یک قالب روشن با پشت زمینه مشکی تاثیر گذار نیست.رنگهاي درحال جنبش مي توانند كمك بكنند كه مقداري از عنصرهاي خاص ازسايت مشخص بكنند كه توجه كاربرهارا جلب بکند.به هر حال شما لازم است که برای ایجاد یک وب موثر از یک پالت در حال جنبش استفاده بکنید.بعضي اوقات مفيد است كه يك شماره ملايم از رنگها انتخاب بكنید و آنها را بهتراستفاده كنيد. بدین گونه بازدید کنندگان شما مطالب و ... را مهمتر خواهند دید.آن هم آسان تر براي شما خواهدبودكه توجه شان راروي مهمترين حوزه هاي ازسايت متمركزكنيد. استفاده تنها از يك رنگ آبی درحال جنبش اتصال ها ، دكمه ها و عنصرها كليك تاثیر می گذارد.رنگ سفید باعث می شود که اطلاعات و محتوای صفحه مهمترو بهتر نمایان شود.شگرف انگیزه، استفاده از رنگهای ملایم و معنی دارتاثیر شدیدی دارد. استفاده از سبز ، ابی و صورتی .رنگ سبز شادابی و طراوت را به ارمغان می آورد.آبی برای لینک ها و صورتی برای مهم جلوه کردن لینک ها مناسب است.توجه در ساختار سایت با رنگ های کم.اگر چه تنها تعداد رنگ های خیلی کم استفاده شده در سایت سادگی زیادی دارد اما می تواند بخش های متفاوت از سایت را را متمایز کند از دیگر بخش ها سایت را.